Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8

Auta kompaktowe

Samochody średniej wielkości, palące niezbyt dużo benzyny. Zwrotne w mieście, pomocne w trasie. Idealne auta do miasta i na krótkie podróże.

Najlepsze samochody kompaktowe

Opel Astra K

Opel Astra K

Atrakcyjny samochód za dość rozsądną sumę. Opel zawsze brylował w tej gamie, a ten model to udowadnia. Świetny design i funkcje wewnątrz auta.

CENA
od 2015 roku - ceny od: 32 000 zł
do 2019 roku - ceny do: 90 000 zł

Opel Astra J

Wciąż żywy poprzednik, który można wyrwać za naprawdę dobre pieniądze. Bardzo popularny w Polsce, dzięki czemu można zapewnić sobie tańszą konserwacje.

CENA
od 2009 roku - ceny od: 15 000 zł
do 2019 roku - ceny do: 90 000 zł

Volkswagen Golf VII

VW Golf to marka sama w sobie. Nowy egzemplarz już siódmy wyróżnia się smuklejszą linią i dobrymi osiągami silnika. Dostępny również w ciekawej linii GTI i GTE.

CENA
od 2012 roku - ceny od: 25 000 zł
do 2019 roku - ceny do: 120 000 zł

Renault Megane IV

Renault Megane IV

Renault zawsze dba o design i elektronikę we wnętrzu. Nowa odsłona klasycznej Megane została świetnie przyjęta przez rynek i jest ciekawym kąskiem w tej gamie.

CENA
od 2016 roku - ceny od: 35 000 zł
do 2019 roku - ceny do: 92 000 zł


Masz określony budżet na samochód?

Przygotowaliśmy specjalne zestawienie używanych aut na każdą kieszeń. Są to modele popularne, dobrze sprzedające się, byś nie tracił nadmiernie na transakcji.

samochody używane do 10 tys

Samochody do 10 tys

Najtańsze samochody używane na rynku. Zazwyczaj w tej cenie należy się spodziewać wieloletnich aut z dużym przebiegiem powyżej 200 000. Musimy bardzo uważać na samochody powypadkowe oraz sprowadzane z zagranicy. Warto zwrócić się w kierunku zaufanego komisu samochodowego który zapewni gwarancje.

Samochody do 20 tys

Do 20 tys przeskakujemy do modeli sięgających nawet rocznika 2010. Mogą nam się w tej cenie trafić dobrej produkcji, niskiej gamy samochody z przebiegiem poniżej 200 000. Samochody w tej grupie schodzą najszybciej, a więc jak trafi nam się auto którego poszukujemy, warto szybko finalizować transakcje.

samochody do 20 tys
samochody do 30 tys

Samochody do 30 tys

Za 30 tys złotych możemy liczyć na atrakcyjnej gamy samochód z dużym przebiegiem (Mercedes C / E - BMW 3 - 5) jak i na małe auta miejskie z rocznika 2015. Mamy tutaj już większe pole manewru, choć również i w tej grupie samochody sprzedają się błyskawicznie.

Samochody do 50 tys

Zbliżamy się do dość ciekawych segmentów i dobrych fabryk. Możemy w tej cenie kupić najwyższy model znanych marek z dużym przebiegiem (E / S, 5 / 7), suv z rocznika 2010 - 2013, rodzinne samochody z małym przebiegiem oraz nowe miejskie małe auto typu Toyota Aygo / Smart.

Samochody do 100 tys

Używane samochody do 100 tys złotych to już inna bajka. Możemy rozglądać się za samochodami wysokiej gamy z kilkuletnim stażem i umiarkowanym przebiegu. Nie braknie nam również samochodów sportowych oraz kabrioletów. Możemy w tej cenie kupić również nowy samochód średniej gamy, uznanej marki typu Toyota, Ford czy Citroen.

Jesteś z Warszawy lub okolic?

Możemy pomóc Tobie kupić samochód

Lub napisz e-mail biuro@samochodziarz.com

Zapisz się na nasz newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami!

Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila z newsami.