Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8

Moto artykuły

Gdzie kupić pewny używany samochód

Zakup używanego samochodu to nie lada wyzwanie. Stajemy przed wyborem samochodu którym zamierzamy jeździć przez najbliższe lata, dlatego musimy bardzo uważnie sprawdzić nasze przyszłe auto przed zakupem. Należy bardzo uważać na samochody sprowadzane z zagranicy oraz takich o niepewnej historii pojazdu. Ciekawą opcją jest zakup używanego samochodu z gwarancją. Ale są i inne możliwości. Dowiedz się więcej o tym gdzie i jak kupić pewny używany samochód i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Jak opłacalnie sprzedać używany samochód

Masz samochód na sprzedaż i zastanawiasz się jak najszybciej i korzystnie sprzedać swoje auto? Możesz zarówno zająć się tym na własną rękę korzystając z portali ogłoszeniowych czy ogłoszeń w gazetach. Możesz również w łatwiejszy sposób po prostu sprzedać samochód do komisu samochodowego który oferuje skup aut w Twoim mieście. Wszystko zależy od tego jak bardzo zależy Tobie na czasie i jaką wartość zamierzasz uzyskać za auto. Na własną rękę, jesteś w stanie sprzedać drożej choć zajmie to więcej czasu, za pośrednictwem komisu jesteś w stanie sprzedać auto swoje w kilka minut - wszystko zależy od Ciebie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego samochodu

Kupując używany samochód musimy bacznie zwrócić uwagę na pewne aspekty które mogą nam wiele informacji pozytywnych albo negatywnych określić o samochodzie który planujemy kupić. Chyba kluczowym takim aspektem jest pochodzenie samochodu, póżniej jego dokładna historia serwisowa opisana i udokumentowana. W dalszych krokach musimy przyjrzeć się karoserii, grubości lakieru. Zbadać na stacji kontroli błędy komputera pokładowego oraz stan silnika. Istotne jest również to od kogo kupujemy. Lepiej kupić samochód z komisu, bo mamy wtedy często gwarancję. Kupując od osoby prywatnej, możemy tuż po zakupie dowiedzieć się o problemach i nie móc już nic z tym zrobić.

Najlepsze samochody używane do 10 tysięcy złotych

Masz ograniczony budźet na używany samochód do 10 tys złotych? Sprawdź co w tej cenie opłaca się kupić. Są pewne modele które w takiej cenie wciąż trzymają przyzwoity poziom. Samochody zazwyczaj będą miały już bardzo dużo kilometrów przejechanych oraz mnóstwo mniejszych lub większych błędów zależnych od tego jak poprzedni właściciel dbał o swój samochód. Sprawdź nasze propozycje aut do 10 tysięcy.

Czy warto sprowadzać samochod z Niemiec ?

W Polsce wciąż bardzo popularnym dealem jest zakup samochodów z zagranicy. Najczęściej samochody są sprowadzane z Niemiec, rzadziej choć również i z Szwajcarii, Francji czy USA. Czy warto takie samochody kupować? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, choć zazwyczaj nie jest to do końca opłacalne mimo mitów krążących od wielu lat w naszym kraju, takie samochody mają dużo częściej nie do końca jasną historię pojazdu oraz sprzedają się dużo gorzej w kraju. Kupując samochód musimy również myśleć o jego przyszłej sprzedaży, a z takim autem jest dużo więcej problemów.

Polecamy portale i programy:

Kochasz samochody? Dołącz do nas: